כתובת:

רח' הצנחנים 31, פתח-תקוה 4946441

דוא"ל:

asher@law-toledano.com

טלפון:

03-9046460

נייד:

050-7403640

E-mail

asher@law-toledano.com

Faks

972-151-3-9046467+

Telefon

972-3-9046460+

Adres

Hatzanhanim 31; Petach Tikva, Izrael 4946441

Skontaktuj się z nami

Profil

Toledano & Co. Solicitors

Założona w 2001 roku, jest jedną z wiodących izraelskich kancelarii butikowych, oferującą w pełni multidyscyplinarną praktykę prawniczą z silnym naciskiem na transgraniczne transakcje korporacyjne, ekspercką praktykę w zakresie opodatkowania gruntów oraz szeroko zakrojoną praktykę handlową.

Kancelaria, z siedzibą w pobliżu miasta Tel-Awiw, handlowego i finansowego centrum Izraela, oferuje swoim klientom „Zintegrowaną obsługę prawną” we wszystkich dziedzinach prawa handlowego i korporacyjnego na całym świecie, łącząc profesjonalną obsługę osobistą i głębokie zrozumienie sprawy klientów.

Staramy się zapewnić przegląd wymagań klienta poprzez dogłębne zrozumienie spraw klienta, koncentrując się jednocześnie na rozwoju jego biznesu.
Założyciel firmy, pan Asher Toledano, jest również adwokatem w Wielkiej Brytanii oraz członkiem Law Society w Anglii i Walii.

:Obszary specjalizacji firmy to

Opodatkowanie nieruchomości i gruntów, prawo handlowe – prawo korporacyjne. Kancelaria doradza we wszystkich aspektach działalności handlowej.
Wszystkie transakcje są dokładnie monitorowane i opracowywane pod kątem zgodności z przepisami rządowymi i administracyjnymi oraz przepisami dotyczącymi zgodności i przepisami podatkowymi.

Nasza praktyką jest przedstawianiu opinii prawnych izraelskiemu kuratorowi spadkowemu, dla obywateli Wielkiej Brytanii, Szkocji i Hongkongu , którzy otrzymuje majątek w Izraelu w ramach postępowania spadkowego w celu uzyskania poświadczenia spadkowego (lub listu administracyjnego) do ich majątku w Izraelu.

Nasza Kancelaria świadczy Usługi Notarialne w języku angielskim i hebrajskim

Praktyka kancelarii w zakresie nieruchomości zapewnia kompleksowe doradztwo deweloperom, firmom budowlanym, kredytodawcom instytucjonalnym oraz klientom korporacyjnym we wszystkich sprawach związanych z zagospodarowaniem, komercjalizacją, budową, opodatkowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym nieruchomości.

Zespół Toledano & Co. zajmuje się wszystkimi aspektami prawa cywilnego, handlowego i biznesowego.
Toledano & Co. pomaga nowo utworzonym firmom w uzyskaniu niezbędnego finansowania i wsparcia, aby rozwijać swoje badania i technologię oraz skutecznie integrować się z krajowymi i zagranicznymi rynkami handlowymi. 
Mając to na uwadze, prawnicy Kancelarii są biegli w zakładaniu i prowadzeniu spółek, starannie porządkując każdą spółkę zgodnie z zasadami właściwego ładu korporacyjnego, służąc radą we wszystkich sprawach z tym związanych.​

טופס השארת פנייה

דילוג לתוכן